Yurt dışından Tivibu Tvyo ve Digiturk yayınlarını yüksek hızda izleyin

IPvanish VPN, yurt dışından Türkiye’ye yayın yapan tv kanallarını izlemek isteyen herkes için Saklansana’ya özel 25 Nisan 2015 tarihine kadar geçerli indirim veriyor!

Yurt dışından tivibu ve tvyo gibi Türk Kanallarını izlemek:
Bilindiği gibi, Tivibu ve Tvyo gibi internet üzerinden yayın yapan tv kanallarını izlemek yurt dışından mümkün değil.

Oysa yurtdışında yaşayan, çeşitli amaçlarla ziyaret için yurt dışında bulunan, binlerce Türk vatandaşı var. Buna dillerini geliştirmek için Türkçe yayın izlemek isteyen farklı milletlerden insanları da katın.

Web sitesini açtığında alttaki gibi bir uyarı ile karşılaşıyorlar:

Yurtdisindan vpn ile tvyo izle

Tvyo ya da Tivibu yurt dışına bu yayınları göstermek isteseydi yüklü miktarda lisans ücreti ödemek dumunda kalacaktı. Bu sebeble yayınları sadece faliyette bulundukları ülkelerde gösterebiliyorlar.

Vatandaş bu durumdan etkilenmesin diye Ipvanish VPN, 3 farklı bölgeye, 3 adet Türkiye sunucusu ekledi.

Dünyanın istediğiniz yerinden, Istanbul, İzmir ve Bursa‘daki hızlı vpn sunucuları üzerinden bağlantı yapın ve Tvyo ve Tivibu yayınlarını kesintisiz izleyin.

Sadece Saklansana okurları için IPVanish, TURKTV promosyon kodunu giren herkese 25 Nisan 2015 tarihine kadar geçerli %25 indirim veriyor.

%25 indirim ile IPVanish VPN satın almak için hemen tıkla!

Bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da akıllı telefonlarınızdan, dünyanın neresinde olursanız olun Tivibu ve Tvyo yayınlarını çok yüksek hızda ve kesintisiz olarak çok ekonomik fiyatlarla izleyebilileceksiniz.

Bu kuponla, aylık aldığınızda nomalde 10 dolar olan paket  7,5 dolar,

3 aylık almanız durumunda normalde 8,99 olan paket aylığı 6,7  dolar,

senelik almanız durumunda normalde 6,49 olan paket aylığı 4,8 dolara gelecek. Ve en hızlı vpn servisine en karlı şekilde sahip olacaksınız.

NOT:
Türkiye’den yurt dışındaki NetFlix ve Hulu gibi yayınları izlemek isteyen kullanıcılar, IPVanish’i en uygun fiyata denemek isteyen vpn meraklıları, sizler de aynı kupon koduyla en ekonomik fiyatla TURKTV promosyon kodunu girerek IPVanish VPN’e sahip olabilirsiniz.