Hakkımızda

blog.saklansana.com Kimdir?

Saklansana Blog, en güncel Türkçe güvenlik haberlerini okuyucuları ile buluşturur. İnternet ve dijital dünyada son çıkan Siber Güvenlik haberleri,  Saklansana Blog sayfasından takip edilebilir.

Saklansana Blog aynı zamanda Türkiye’de bilgi güvenliği, siber güvenlik, online kimliğin ve gizliliğin korunması konularında internet kullanıcılarında bilinç yaratmayı hedefler.

Saklansana, IPVanish  Partneri’dir.

Siber saldırılardan korunmak için VPN kulanımını destekler. Özellikle otellerde, kongre merkezlerinde, kafelerde güvensiz internet ziyaretçi ağlarının olduğu her yerde VPN kullanımını tavsiye eder.

IPVanish Kimdir?

IPVanish  60 ülkede 165 ‘den fazla sunucu ve 25.000 ‘den fazla IP adresi ile dünya lideri bir VPN sağlayıcısıdır. Aynı zamanda CDN ve UseNet hizmeti verdiklerinden tüm dünyada ana backbone ‘larda sunucu ve network cihazları yer almakta bu sebeble VPN servisleri çok hızlı gerçekleşmektedir.

Sıfır Log politikası uygulamaktadır. Kullanıcıların girdiği siteleri loglamamanın yanında, VPN sağlayıcıya yapılan ve hata ayıklama için kullanılan vpn bağlantı loglarını dahi tutmaz.

Türkiye’de yaşayan internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundururak yapılan testlerde, bağlantısı en hızlı ve desteği en iyi olan şirketler arasında IPVanish ilk sıralarda yer almaktadır.


Tüm sorularınız ve önerileriniz İçin:
  destek@saklansana.com