JetRouters ile tüm eviniz VPN ‘de, NetFlix izlemek de çok kolay

VPN yaparken, VPN sağlayıcımızından download ettiğimiz program ile ya da kullandığımız işletim sistemindeki vpn ayarlarıyla her defasında ülke seçerek, şeçtiğimiz ülke üzerinden şifreli olarak internete çıkıyoruz.

Akıllı telefonumuz için vpn programı kurup telefonlarımızdan da her defasında vpn yapıyoruz.

Playstation, XBox, Apple TV gibi cihazlar için ise vpn programı kurmak gibi bir opsiyonumuz ise yok!

Evdeki tüm cihazları nasıl VPN ‘den çıkarabilirim, hem de hiç konfigürasyon yapmadan!

Artık her cihaza  ayrı ayrı vpn konfigürasyonu yapmanıza gerek yok.  JetRouters,  Türkiye’de,  Türkçe destek ile  vpn yapabilen router satışına başladı. Artık tüm ev vpn ile internette!

DD-WRT JetRouters

Netflix Türkiye yok, ama Türkiye’den NetFlix izlemek artık çok kolay!

– 

Evdeki tüm cihazlar aynı anda VPN ‘de:
Artık çoğu evde, her bireyin,  kendi bilgisayarı, kendi cep telefonu ya da tableti var.  Bunlara Playstation, XBox ve diğer oyun konsollarını da ekleyin.

JetRouters burada devreye giriyor.  JetRouter ‘ı modeminize bağlıyorsunuz ve artık internete JetRouter ‘ın  kablosuz yayınından bağlanmanız yeterli. JetRouter,  tüm ev  ya da ofis içindeki aygıtları vpn ile istediğiniz ülkeden internete  çıkarıyor.

 –

Sinema, dizi, belgesel severler için en rahatı

Amerika’da yayın yapan içinde binlerce film, dizi, tv şovları, belgeseller barındıran  en ünlü  sitelerden biri NetFlix. Türkiye’den giriğiniz anda size ülkenize yayın yapmıyoruz yazısı ile karşılaşıyorsunuz.  Sadece NetFlix değil, gene Amerika ‘da yayın yapan Hulu, Kanada ‘da yayın yapan CTV. Tüm bu yayınları sadece bilgisayarınızdan değil televizyonunuzdan da izleyebilirsiniz.

 

jetrouters-netflix-hulu-ctv-vpn

 

 


Oyun severlere özgürlük

Playstation ya da XBox ‘ ı vpn ile interete çıkarmanın en güzel yolu JetRouters.  Oyun konsolunuzu dilediğiniz ülkeden internete bağlayın ve en sevdiğiniz oyunları ülke ve lokasyon kısıtları olamadan dilediğiniz sunucu üzerinden oynayın.  Last Of Us, Call Of Duty  ve diğer bir çok oyun!

VPN ile tüm ev siber saldırganlardan korunur

Sadece fim, dizi, belgeselciler, oyun ya da maç meraklıları değil için değil,  online güvenliklerini önemseyen herkes için çözüm sağlıyor. Tüm eviniz, JetRouter ile  VPN üzerinden internete çıktığından  tüm cihazlarınız, aile bireylerinizin cihazları güvende. Özel verilerinizi siber saldırganların meraklı gözlerinden korunuyor.

 –

JetRouters nasıl çalışıyor?

Jetoruter aslında tüm bilgisayar mağazalarında ya da internetteki satış sitelerinde satılan router ‘lar.  Bazı modelleri evinizdeki modemin islevini de görüyor.

JetRouter,  bu cihazları piaysadan alıp, içinde hazır üreticinin koyduğu donanım yazılımını siliyor.  Açık kaynak kodlu  DD-WRT  firmware yazılımını içine yerleştiriyor. Böylece elinizde çok daha gelişmiş özelliklere sahip bir kablosuz router’ınız oluyor.  Bu cihaz ev dışında  işletmelerde HotSpot olarak ta kullanılabilir.

Cisco Linksys E1200 DD-WRT JetRouter

DD-WRT ‘nin tüm özelliklerini görmek için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DD-WRT ‘yi tabiki siz de alıp router’a yükleyebilirsiniz. ancak bu işlem biraz zahmetli ve en ufak bir yanlışta router’ın kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir.

Birçok forumda dd-wrt ‘yi modem yada router’larına yükleyip, cihazlarını bozan kişilerle dolu. Çünkü doğry dd-wrt versiyonunu, doğru router hardware versiyonuyla belli işlemlerden geçirerek yapmanız gerekmekteaksi halde cebiniz yanabilir.

 –

Tüm cihazlar test edilip gönderiliyor

JetRouters, dd-wrt konusunda uzman ve  hazırladıkları tüm cihazları test edip gönderiyor.

 

JetRouters ve VPN

JEtRouter’ınızı istediğiniz VPN ile kullanabilirsiniz.  Şu an için Saklansana işbirliği ile  IPVanish VPN ile gelen kutuları var. IPVanish ‘li  JetRouter ‘lar kullanıma hazır gelmekte.

Farklı bir VPN kullanıyorsanız, VPN’siz satın alma seçeneğini alıp, router’ınız elinize ulaştığında kendiniz vpn ayarlarını yapabilirsiniz. Ya da JetRouter ile iletişime geçerseniz  VPN ayarlarınızı sizin için yapabilirler.

 

IPVanish DD-WRT Jetrouter almanız durumunda  IPVanish size 3 ay ücretsiz VPN üyeliği hediye etmektedir.

 

JetRouters ile internete çıktığınızda;

  • Tüm ev ya da ofisiniz VPN ‘de olduğundan  güvende olursunuz
  • Online kimliğiniz ve verileriniz korunur
  • Sinema severler, NetFlix, Hulu, CTV ve dünyanın heryerinden bir çok kanala abone olabilir, kesintisiz izleyebilirler.
  • Oyunseverler istedikleri oyunu istedikleri ülkenin sunucularından bağlanabilirler.
  • Maç severler, diledikleri  maçları yurt dışındaki spor kanallarından izleyebilirler

 

JetRouters ile online kimliğinizi koruyun!