IPVanish VPN : Türkçe desteğiyle, Gizli, Güvenli, Hızlı

Bulunduğunuz yerde, Twitter, facebook, youtube erişiminiz mi kesildi? İnternetteki kötü niyetli hacker’ların kurbanı mı oldunuz? İstemeseniz de, gözünüze gözünüze sokulan pazarlama reklamlarından bıktınız mı? En sevdiğiniz videoyu izlerken, yüklenmesini beklemek zorunda mı kalıyorsunuz?
Güvensiz ve yetersiz internet servislerinden bıktıysanız, IPVanish VPN ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayacaktır. “Choose VPN” ve VPNSP.com tarafından en iyi vpn seçilen IPVanish, olağanüstü internet gizliliği ve şifreleme standartlarıyla, kişisel ve gizli verilerinizi koruma altına alır.

IPvanish turkce destek Güvenilir bir VPN servisinin güzelliği, IP adresinizin kontrolünü size vermesidir. Wi-fi kablosuz ağ noktalarında bile internetiniz için koruma sağlar.Online kimliliğinizi saklar. İyi bir VPN sadece istenmeyen pazarlama reklamlarını bloklamakla kalmaz. Bunun yanında oluşturduğu sanal bir firewall (güvenlik duvarı) ile en deneyimli hacker’ların bile sisteminize sızmasını engeller. En güzel yanlarından bir diğeri ise seyehatlerinizde de size eşlik etmesidir. Güvensiz ortamlarda yapacağınız internet bağlantılarınızda, güvenliğinizi garanti altına alır.

ipvanish turkce vpnPeki neden IPVanish VPN servisini seçesiniz ki?  Üstte güvenilir bir vpn ile gelen bir çok avantajın yanında, IPVanish, ücretsiz vpn uygulamasıyla, en yüksek hızda bağlantı sağlar. Limitsiz bandwith ‘e sahip olursunuz. Siber suçlardan da sizi korur. VPN servisiyle NetFlix ve youtube trafiğini kısıtlayan internet servis sağlayıcınızın ,hız limitleri artık geçmişte kalır. IPVansih size kimsenin erişemeyeceği anonim ip adresi verir. L2TP, OpenVPN ve PPTP destekli farklı birçok aygıtta çalışır.

Online korunma ve network yönetimindeki derin tecrübesiyle IPVanish, 47 ülkede 110+ sunucuda, 14.000 IP adresini kullanımınıza sunar. Oldukça uygun bir fiyata, birinci sınıf kalitede bir vpn servisine sahip olursunuz.
ipvanish-vpn-turkce-vpnIPVanish VPN paketinine aylık 10 dolara sahip olabilirsiniz. 3 aylık ya da 1 senelik alımlarınızda (%46 kazançlı) ciddi indirimler kazanırsınız. IPVanish sorgusuz sualsiz 7 günlük para iade garantisi ile vpn servisini 7 gün boyunca denemenize imkan verir. Verileriniz için en iyi şifreleme sistemini sunar. IPVanish verdiği kalite, güvenlik ve hıza göre oldukça uygun fiyatlı bir vpn servisi vermekte. Üstelik Android, IOS, MacOS, Windows ve Linux gibi farklı cihazlar üzerinde çalışmaktadır.

Hem bilgisayarlar, hem de mobil cihazlardaki uygulaması 2014’ün en kullanıcı dostu VPN uygulaması seçildi. Destek ekibi ise çok hızlıdır. Kısa sürede sorularınızı yanıtlar ve problemlerinizi canlı chat ya da email üzerinden çözer.

Limitsiz bandwidth ve sağladığı roket hızındaki bağlantıyla almaya değer bir servistir. İnanmıyorsanız, IPVanish VPN ‘i şimdi deneyebilirsiniz. 7 gün sorgusuz sualsiz para iade garantisiyle. Ve ilk elden yapacağınız testlerle ne demek istediğimizi siz de anlayacaksınız.