IPVanish VPN ‘den Dünya Kupasına özel %25 indirim

Brezilya Dünya Kupası IPVanish ileTüm futbolseverler, Dünya Kupası başlıyor. Bu sırada tatilde olanlar üzülmesin. Dünyanın neresinde tatil yapıyor olsanız da, IPVanish VPN ile maçları yüksek hızda evinizdeymiş en hızlı biçimde takılmadan izleyebilirsiniz.

Brezilya’da gerçekleşecek olan 2014 Dünya Kupasına özel, IPVanish VPN tüm paketlerinde %25 indirim sunuyor. Dünya kupası boyunca yapılan VPN üyeliklerinde geçerli olacak bu indirim sayesinde, maçları çok hızlı bir şekilde izleyebileceksiniz.

Atlantik üstü Direct Peer Bağlantısı ile yüksek hız:
IPVanish VPN, Amsterdam’da 8 yeni sunucu ekledi. Artık Amsterdam’daki sunucu sayısı 11’e çıkmış oldu. Bu ay bunun dışında Zürih, Tel Aviv’e ve diğer bir çok şehre yapılan eklemelerle 56 ülkede 130’dan fazla sunucu 14.000 ‘den fazla anonim ip adresi ile üyeler, dünyanın heryerinden interente çıkıp,  kendi lokallerindeymiş gibi hızlı internet deneyimi yaşayabilecek.

Özellikle Amsterdam’a eklenen sunucuların, Atlantik arası, direk  peer bağlantısı bulunuyor.  Dünyanın neresinde olursanız olun hem avrupadaki şehirler, hem de Türkiye’deki bağlantılarda en hızlı performansı veriyor.

Yurt dışındaki Vatandaşlarımız:
Yurt duşındaki vatandaşlarımız, ister Türkiyede’ki VPN sunucudan, ister Amsterdam’dan, direk Türkiye’deki yerel TV kanallarıında yayın yapan maçları, kendi dilimizden izleyebilecek.

Kupon Kodu ile indirim:
13 Temmuz’a kadar, kupon koduna FOOTBALL yazan herkes bu indirimden faydalanabilir. Nerede olursanız olun, sevdiğinşz takımın maçlarını dünyanın neresinde olursanız olun izleyebilirsiniz.

Buradan direk Türkçe üyelik sayfası ve indirim linkiyle  hemen üye olabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi IPVanish web sayfasında: http://www.ipvanish.com