IPVanish VPN Bitcoin ödeme seçeneği ile daha anonim

Bitcoin ile ipvanish VPN satın al

Ipvanish VPN Bitcoin kripto para birimi ile ödeme almaya başladı. Bu seçenekle beraber kullanıcılar daha anonim bir şekilde internette gezmenin keyfini yaşayacaklar.

VPN servisinin sağladığı şifreli iletişimin yanında geriye yönelik takibin oldukça zor olduğu ve gizliliği kat kat artıran bitcoin kullanımı sayesinde kendilerini daha rahat ve güvende hissedecekler. Bitcoin (BTC), herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, hükümet birimi ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimi. Milyonlarca bitcoin sever ile popüleritesi her geçen gün artıyor.

IPVanish internette gizliliği en ön planda tutarak, ip adresininizin kontrolünü size verir, online kimliğinizi ve verilerinizi korur, wifi noktalarında güvenle seyehat etmenizi ve sansürü aşmanızı sağlar, sanal bir güvenlik duvarı oluşturarak siber suçlardan sizi korur.

60 ülkede, 135+ güvenli sunucuda, 14.000 ‘den fazla anonim ip adresi ile dünyanın en hızlı VPN sunucusu ve dünyadaki tek Tier-1 VPN ağıdır.

Bitcoin ile ödeme yapmak ise çok basit;

VPN   Bitcoin seçeneğini seçtikten sonra karşımıza alttaki gibi bir sayfa açılıyor;

Bitcoin ile IPVanish VPN satın al

Akıllı telefonunuzdaki bitcoin cüzdanı üzerinden QR kodu okutup ya da kodun yanındaki bitcoin adresini BTCTurk ve Koinim gibi bitcoin cüzdan hizmeti sağlayan web sitelerinden girip ödemenizi yapabilirsiniz.

IPVanish VPN 7 gün ücretsiz denemek için http://www.saklansana.com adresinden ya da direk https://www.ipvanish.com  adresinden satın alabilirsiniz.