IPVanish örnek VPN bağlantısı – Londra VPN sunucusu

http://www.saklansana.com  üzerinden üyelik alıp http://www.saklansana.com/vpn-kurulumu.html adresinden indrireceğimiz programıkurduktan sonra internete şifreli olarak kimliğimiz gizli bir şekilde bağlanmak için alttaki adımları izliyoruz.

Programı başlatmak için ikonuna tıklayın;
Listede Birçok ülkeye ait şehirleri göreceksiniz. ‘Response Time’ en küçük olan en hızlı sunucudur. Londra’yı seçelim;

 

IPVanish Örnek VPN bağlantısı

 

Kırmızı ‘Not Connected’ (Bağlı değil) yazısı ‘London’ (Londra) ‘yı tıkladıktan sonra yeşil ‘Connected’ (Bağlandı) ya dönecek;
IPVanish örnek VPN bağlantısı - Londra üzerinden hızlı vpn bağlantısı

 

Bağlandı yazısını gördük. Artık bir web sitesilerine girdiğimizde şifreli olarak Londra VPN suncuları üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde gideceğiz. Bunu test etmek için ip adresimizin ne olduğunu gösteren www.cmyip.com sitesinden test edelim.

Örnerk VPN bağlantısı - Londra vpn suncusu

 

IP adresimiz 81.171.97.21 olarak görünüyor. Bu ip’nin nereye ait olduğundan emin olmak için www.maxmind.com sitesinden kontroller yapılabilir;

Örnek VPN bağlantısı - Londra vpn sunucuları üzerinden hızlı güvenli vpn

 

Görüldüğü gibi London England, United Kingdom, Europe (Londra, İngiltere, Birleşik Krallık, Avrupa) olarak görüyoruz.

Artık istedğimiz yere Londra vpn sunucuları üzerinden bağlanabiliriz. Şimdi de hızımızı test edelim. Alttaki ekranda da görüleceği gibi İngiltereden bağlandığımız için otomatikman İngiltereden test gerçekleştiriyor.

Örnek vpn bağlantısı - Londra vpn hız testi

Altta hızımızı görebiliriz. Oldukça hızlı 9 Mbps  ile internette olduğumuzu görüyoruz. bu Test en kararlı ve güvenilir bağlantı olan OpenVPN TCP ile yapıldı. Siz de OpenVPN UDP ile deneyin, en yüksek hızlara OpenVPN UDP ile çıktığınızı göreceksiniz.